Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Новини

ПОЛІЦІЯ ІРШАВИ ПРОВОДИТЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНУ РОБОТУ СЕРЕД МІСЦЕВИХ ШКОЛЯРІВ

Дата створення: 19:05 15.11.2019

Щоб розповісти про особливості та переваги роботи в поліції до учнів Іршавського ліцею завітали співробітники Іршавського відділення поліції. 

Тиждень української мови та писемності розпочато

Дата створення: 19:03 15.11.2019

 В Іршавському ліцеї проходить Тиждень української мови та писемності. Поки старші учні показують та поглиблюють свої знання з рідної мови, маленькі ліцеїсти виражають свою любов до Батьківщини через малюнки. Ось такі творчі та здібні ліцеїсти!!!! 

Не відстають від маленьких ліцеїстів і старші

Дата створення: 19:00 15.11.2019

7-Б клас Іршавського ліцею в рамках Тижня української мови та писемності підготував цікаві ребуси. Учні 8 класу презентували кросворд. Отже, цікаве тільки попереду!!!

З нагоди Дня української писемности та мови учні мали можливість взяти участь у написанні аудіодиктанту

Дата створення: 18:58 15.11.2019

 Сьогодні учні 8 та 9 класів Іршавського ліцею писали радіодиктант національної єдності, який читав Олександр Авраменко.

Вікторина "Юний мовознавець"

Дата створення: 18:55 15.11.2019

 В Іршавському ліцеї в рамках Тижня української мови та писемності 07.11.2019 року між учнями 5-А та 5-Б класів пройшла вікторина " Юний мовознавець", яку підготували та провели вчителі української мови та літератури Каналош Ірина Семенівна та Петрішко Наталія Василівна. Ліцеїсти виконували різні завдання, розгадували загадки та доповнювали прислів'я. Всі дітки впевнено та завзято крокували до перемоги. Ця вікторина показала, що учні Іршавського ліцею люблять, поважають та хочуть вчити рідну мову!!! 

Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата створення: 18:50 15.11.2019

«Безпека на дорозі - безпека життя!»

Профорієнтаційна робота серед старшокласників ліцею.

Дата створення: 18:44 15.11.2019

У житті кожної молодої людини є момент, коли необхідно прийняти одне з найважливіших рішень - вибрати майбутню професію. Саме цей відповідальний час припадає на шкільні роки. Тому своє майбутнє юнаки та дівчата повинні визначити ще задовго до останнього шкільного дзвоника, а тут замало порад батьків, вчителів, друзів, необхідна допомога і кваліфікованих спеціалістів. Так, щоб розповісти про особливості та переваги роботи в поліції до учнів ліцею нашого міста завітали співробітники Іршавського відділення поліції. Вони розповіли старшокласникам про підрозділи поліції та завдання, які вони виконують, а також про зброю та спецзасоби, якими користуються правоохоронці. 

Яскрава Країна

Дата створення: 19:07 14.11.2019

26-28 жовтня на потрійний VІ міжнародний фестиваль-конкурс «Яскрава Країна Закарпаття", Падіюн-Євро-Данс, «Кубок Кавказу», до Ужгорода завітало понад 1300 учасників з України, Словаччини, Молдови, Польщі.

"Зіркові візерунки"

Дата створення: 19:05 14.11.2019

перемогою хореографічний колектив Іршавської ДШМ на Міхнародному фестивалі-конкурсі "Зіркові візерунки" ,що пройшов у Львові 9 листопада. Велика подяка викладачці Огарь С.Ю. та учням.  

STOP Bullying

Дата створення: 17:38 13.11.2019

13 листопада відбулось чергове зібрання учнівського самоврядування, на якому розглядалось одне з найактуальніших питань сьогодення - булінг. Це поширена проблема в сучасному українському суспільстві, і найгостріше вона постає в освітньому середовищі, де дитина проводить більшу частину свого повсякденного життя. Члени учнівського самоврядування детально ознайомились з поняттям «булінг», його причинами, ознаками, формами вияву та способами протидії цьому явищу. Також, з метою оцінки психологічного «клімату» у закладі та своєчасного реагування на прояви булінгу було проведено практичні завдання та анкетування.