A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Новини

м\Іршавський міський Центр позашкільної освіти

В неділю, 11 квітня, вихованці гуртка "Юні туристи - краєзнавці" Іршавського МЦПО, що діють при Ільницькому ЗЗСО І-ІІІ ст. спробували свої сили, вдосконалили навички з техніки пішохідного туризму (ТПТ) під час практичного заняття. В адмінбудівлі туристсько - краєзнавчого відділу вихованці мали змогу підготуватися до Відкритих змагань з ТПТ в закритих приміщеннях, де підготовлені всі етапи.

21:50 13.04.2021

ільниця днз1

Сьогодні був продовжений місячник по благоустрою в ДНЗ-1, що по вул. Заводській. Колективом була прибрана територія садочку, а також прилеглі території за межами. В тому числі, дорога на Кобзу. Молодці! Це гарний приклад.

07:56 12.04.2021

Іршавський ліцей

Для належного санітарного стану і благоустрою території закладу освіти працівниками ліцею проведено генеральне прибирання. Дякуємо всім учасникам за активність та турботу про довкілля.

07:50 12.04.2021

Продовжує свою роботу гурток "Флористика та живопис"

Продовжує свою роботу гурток "Флористика та живопис" Іршавського міського Центру позашкільної освіти при Підгірнянській гімназії. Разом із керівником гуртка Корольовою Вікторією Василівною вихованці розпочали підготовку до Великодніх свят. Діти радо приступили до роботи, після карантину. Демонструють своє вміння та творчість і скоро нас приємно здивують своїми роботами.

22:02 11.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень