Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Новини

Голос іршавської молоді

Дата створення: 15:22 05.07.2019

Вчора в міській раді були проведені збори Молодіжної ради Іршави, на яких були присутні члени організації, активна молодь громади, а також керівництво Іршавської міської ради. Зустріч мала на меті підсумувати реалізацію проекту «Голос молоді. Створення «Молодіжної ради Іршави»», який громадська організація «Батьківська районна рада Іршавщини» здійснювала у межах міжрегіонального проекту «Разом до успіху» від благодійного Фонду «Центр громадських ініціатив».

Юнацький азарт проти досвіду

Дата створення: 09:18 04.07.2019

В Хусті проведено особисто-командний Кубок Закарпатської області з шашок-64. В змаганні взяли участь 40 спортсменів, які представляли 10 районів області. В особистому заліку лідери змінювались, як картинки в калейдоскопі. 12 претендентів на три призові місця! Після заключного сьомого туру швейцарської системи вершина турнірної таблиці мала цікавий вигляд. Десятку замкнув діючий чемпіон області Богдан Юрченко. Михайло Дикун (Тячів), який досить довго лідирував, посів сьоме місце. Досвідчені Микола Кошілко (Тячів) і Володимир Шопа (Мукачево) зайняли відповідно 5-6 місця. Четверте місце виборола юна Катерина Мойсей. Міжнародний майстер спорту Іван Тодер (В. Бичків) став третім. На другому місці Василь Дьордяй (Тячів). Перше місце виборов Михайло Рішко (Ужгород). Серед жінок кращі результати показали Катерина Мойсей, Анастасія Панич з Іршави, а третьою стала Кароліна Орос з В. Бичкова. За перше місце в командному заліку боротьба йшла очко в очко між досвідченими командами з Ужгорода і В. Бичкова та юною командою клубу ”Вікторія” Іршавського міського Центру позашкільної освіти (ІМЦПО), посиленою їх тренером. Третє місце виборола команда з В. Бичкова. Команда Ужгорода, за яку виступали кандидати в майстри спорту України, відставши на мінімальну очкову різницю, стали другими. Переможцями стали Катерина Мойсей, Богдан Юрченко, Анатолій Вайда, які виступали за клуб “Вікторію” ІМЦПО.

В добру путь Випускники -2019

Дата створення: 09:12 30.06.2019

 

Відпочинок дітей на базі Іршавського МЦПО

Дата створення: 09:09 28.06.2019

Ось і завершився двотижневий оздоровчий відпочинок для діток шкільного віку на базі Іршавського Центру позашкільної освіти. Цього року в загоні «Веселка» було задіяно 106 діток, майже всі з яких є вихованцями різних гуртків МЦПО. За час перебування в загоні діти здружилися, краще пізнали один одного, навчилися працювати у колективі, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання.

Тривають ремонти у дошкільних закладах міста

Дата створення: 09:05 26.06.2019

Кожного року у всіх дитсадках міста проводяться поточні ремонтні роботи. Наразі у дитсадку № 3 відремонтовано подвір¢я. Першочергово було виставлено нові бордюри та вирівняно щебенем основу, після чого було прокладено асфальт. Це все було б неможливо і без нашого земляка-закарпатця Валерія Лунченка. Також ведуться поточні ремонти по фарбуванню та лакуванню інвентаря. Для найменших вихованців в спальні поставлено додатково ще один радіатор, щоб дотриматись теплового режиму в осінньо - зимовий період. У груповій кімнаті частково проведено заміну підлоги. Всі роботи повинні закінчитись до кінця тижня. На черзі ремонти в дитсадках № 1 та № 4.

Оздоровчий відпочинок для діток Іршавської ОТГ

Дата створення: 14:22 25.06.2019

Вже другий рік поспіль після завершення шкільних таборів на базі Іршавського міського Центру позашкільної освіти успішно проводиться подальше оздоровлення та відпочинок дітей Іршавської ОТГ. Цього року кількість малечі зросла до сотні діток, в тому числі з с.Лоза. За участі вихованців сформовано загін «Веселка», який поділено на 5 груп. В кожній групі працюють досвідчені педагоги МЦПО, які щоденно організовують активний відпочинок дітей.

Музично-спртивні розваги у воді - найулюбленіший вид занять для малят.

Дата створення: 06:50 15.06.2019

Нарешті літо. Діти насолоджуються розвагами у басейні. Це не тільки задоволення для малюків, а й загартування на цілий рік.

Веселі канікули

Дата створення: 15:24 14.06.2019

Розпочалося тепле літечко. А це означає, що позаду ще один навчальний рік. Можна гарно відпочити та набратися сил для нових успіхів. Хтось складає випускні іспити, а для учнів 5-8 класів на базі Іршавського ліцею минулого тижня стартував мовний табір під назвою "English summer". Програма табору дуже цікава та різноманітна. Кожен день наших ліцеїстів сповнений яскравими враженнями. Ранковий флешмоб, спортивні ігри, креативні заняття та веселі квести. Крім того, наші учні удосконалюють свої мовні навички з англійської та німецької мов.

Катерина Мойсей перемогла у Всеукраїнському турнірі з шашок

Дата створення: 15:20 14.06.2019

Вихованці клубу “Вікторія” Іршавського МЦПО та їх тренер Анатолій Вайда вже кілька років поспіль беруть участь у Всеукраїнському дитячому турнірі з шашок-64, який проводиться в смт Кирилівка Запорізької області. Формат проведення змагань схожий на чемпіонати Європи і світу. В один день проводиться один тур, з одним суперником потрібно зіграти дві партії різними кольорами шашок. Змагання проводиться в трьох групах відповідно до кваліфікації, тобто рівня підготовки спортсмена. Дівчата і юнаки грають в одній групі. Час одному спортсмену на одну партію давався по 40 хвилин.

У школах ОТГ активно працюють мовні табори

Дата створення: 17:58 12.06.2019

Ще один навчальний рік підійшов до свого логічного завершення. Прийшла пора відпочинку та розваг – довгождане сонячне літо. 3 червня гостинно розпочали свою роботу пришкільні мовні табори відпочинку з денним перебуванням дітей у закладах освіти Іршавської ОТГ. В табори залучено дітей,  які виявляють інтерес до вивчення іноземних мов. Приємно, що цього року вперше у організації таборів прийняла участь і Лозянська школа, у таборі якої відпочивають 30 діток.