A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Новини

Днем дошкілля!

Щиро вітаємо Вас із Всеукраїнським Днем дошкілля!

09:04 25.09.2022

Іршавський міський Центр позашкільної освіти

Цікавою і пізнавальною виявилась екскурсія з вихованцями гуртка "Юні туристи" при Іршавському ліцеї. Не так просто дістатись до обсерваторії УжНУ в с.Н.Солотвино та ще послухати цікаву наукову розповідь про дослідження космосу і руху спутників та астероїдів завдяки трьом телескопам, які зараз використовують для дослідження космічних просторів. Була можливість побачити автоматизовану дію телескопа через комп'ютерну програму на монітор, що спровокувало багато цікавих запитань вихованців до співробітника Університету, на які вони почули цікаві відповіді.

09:02 25.09.2022

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ

Цими днями відбулася зустріч Сергія Бабака,  голови комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, з представниками департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної військової адміністрації.

20:19 23.09.2022

28 ВЕРЕСНЯ РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ ВЕБІНАРИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ УЧИТЕЛІВ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ОНЛАЙН

За підтримки МОН та ЮНІСЕФ стартує серія безкоштовних вебінарів для українських учителів про використання Всеукраїнської школи онлайн, мета якої – цікаве та ефективне навчання учнів 5-11 класів.

20:17 23.09.2022

ПРОБНЕ ЗНО-2022 МОЖУТЬ ПОВЕРНУТИ КОШТИ

УЧАСНИКИ ПРОБНОГО ЗНО-2022 МОЖУТЬ ПОВЕРНУТИ КОШТИ АБО ПЕРЕРАХУВАТИ ЇХ НА ПОТРЕБИ ЗСУ Набув чинності Порядок повернення невикористаної частини коштів, сплачених за участь у пробному ЗНО-2022.

20:11 23.09.2022

Іршавський ліцей 1

Виставка малюнків "Безпека руху - це життя!" (вчитель Горзов Л.А.) в яскравій формі нагадала нашим ліцеїстам про дотримання основних правил безпеки дорожнього руху.

19:57 23.09.2022

Іршавський ліцей 1

За статистикою, три чверті всіх ДТП з участю дітей відбуваються як результат їх непродуманих дій про безпеку дорожнього руху під час пересування по вулицях та дорогах; поводження в громадському транспорті; закріпити навички виконання основних правил руху з метою попередження дитячого травматизму говорили учні 7- А класу (кл. керівник Ференц М.П.) на годині спілкування. Але, на жаль, воєнний стан у країні змушує ліцеїстів знати про додаткові заходи безпеки: вміст тривожної валізи, дорогу до укриття під час повітряної тривоги…Буря Софія, Повх Неля, Добромільська Вікторія та Зем’янська Ольга стали волонтерами-практиками для однокласників, продемонструвавши вміст тривожної валізи.

19:51 23.09.2022

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень