A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Новини

Іршавська дитяча школа мистецтв

Ось і підійшов до завершення 2023-2024 навчальний рік! Він був багатий на різноманітні події, концерти, конкурси, музичні зустрічі, щедрий на призові місця, талановитих та надзвичайно цікавих учнів!

00:56 07.06.2024

Іршавський ліцей 1

Вважаєте, що знаєте все про Україну та Закарпаття? Поїхали з нами, учнями 2-В класу (Чорба Т.А., Трикур Г.Ф.) в Берегові – місто, що здатне пробудити найприємніші почуття та закохати в себе назавжди. Берегове – це не просто пункт на карті, це місце, де кожен знайде щось своє. Ми відвідали «Динопарк» та прогулялися затишними вулицями старовинного міста.

00:56 07.06.2024

Об’єднана організація Іршавщини Профспілки прац. освіти і науки України.

30 травня відбулася XVII звітно-виборна конференція об’єднаної організації Іршавщини Профспілки працівників освіти і науки України. На конференцію було обрано 81 делегата та 9 запрошених. Свої первинки в основному представляли голови профорганізацій. Серед учасників були присутні детектори: Собко В. В. (Зарічанська гімназія), Пупена В.І. (Сухівська гімназія імені Дмитра Кременя), Меренич Ю.Е. (Ільницьки спортивно-гуманітарний ліцей), Ребрик М.М. (завідувач греблянського ЗДО), Жовнір Г.І. (завідувач Осійського ЗДО), Ломага М.С. (завідувач Ільницького ЗДО), Повханич Т.Ф. (голова Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України).

00:50 07.06.2024

Іршавський міський Центр позашкільної освіти

1 червня щорічно святкують найголовніше свято дітей - Міжнародний день захисту дітей. Ми, дорослі, даруємо у цей день дітям подарунки у вигляді свята, яке так необхідне сучасним дітям.

00:48 07.06.2024

Іршавський ліцей

Чудовий "Кольоровий випускний" провела з учнями 4-Г класу класний керівник Вікторія Мешко.

00:48 07.06.2024

Іршавський ліцей

Ліцеїстам подобається подорожувати. Класний керівник 4-А класу Яна Магурська організувала екскурсію в угорське місто Ніредьгаза. Учні відвідали зоопарк, побували на різноманітних атракціонах, подивилися на звірів,які живуть на різних материках. З незабутніми враженнями щасливі повернулися додому.

00:47 07.06.2024

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень