Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Новини

Оголошення

Дата створення: 10:07 04.09.2019

Школи Іршавської ОТГ відкрили двері для нового навчального року

Дата створення: 04:52 03.09.2019

Сьогодні у всіх школах Іршавської громади відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Це особливе свято для тих, хто цього року йде до першого класу, і тих, хто на другий рік закінчить школу. Всі вони у святкових вбраннях та з букетами квітів на свою адресу приймали багато вітань та побажань. Завітав на святкові лінійки до діток і міський голова. У своєму виступі він подякував директорам шкіл та педагогічним колективам за кропітку працю у підготовці шкільних приміщень до нового навчального року а діткам побажав легкого та цікавого навчання у школі. Першокласники ж у свою чергу підготували для всіх присутніх цікаві та креативні виступи. Після всіх урочистостей всі дітки разом зі своїми наставниками дружно зайшли до своїх класів де для першокласників розпочинається нове цікаве життя, а для одинадцятикласників – останній навчальний рік у школі.

З Днем знань

Дата створення: 01:47 02.09.2019

ЩИРО ВІТАЄМО ВАС З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ, ДНЕМ ЗНАНЬ – ВСЕНАРОДНИМ СВЯТОМ МУДРОСТІ, ДОБРА, НАТХНЕННЯ ТА НОВИХ ВІДКРИТТІВ. ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ ЄДНАЄ НАС УСІХ, БО КОЖЕН КОЛИСЬ У ЦЕЙ ДЕНЬ ПЕРЕСТУПИВ ПОРІГ РІДНОЇ ШКОЛИ, ВІДКРИВ ПЕРШУ КНИЖКУ, НАПИСАВ ПЕРШЕ СЛОВО. РОКИ НАВЧАННЯ – НАЙКРАЩІ В НАШОМУ ЖИТТІ. САМЕ В ЦЕЙ ЧАС МИ ЗНАХОДИМО ВІРНИХ ДРУЗІВ, ВІДКРИВАЄМО У СОБІ ЗДІБНОСТІ, ВИЗНАЧАЄМО ОРІЄНТИРИ НА ВСЕ ЖИТТЯ. ЗІ СВЯТОМ УСІХ!

До навчання готові

Дата створення: 07:56 01.09.2019

Оголошення від ліцею

Дата створення: 07:54 01.09.2019

 Шановні батьки та учні! Урочиста лінійка до Дня Знань відбудеться 02 вересня о 9.15 год. к. ч., яка і розпочне новий навчальний рік та заняття у ліцеї. 

Серпневе зібрання освітян Іршавської ОТГ

Дата створення: 11:09 30.08.2019

 

Про готовність закладів освіти Іршавської ОТГ до нового навчального року.

Дата створення: 16:02 26.08.2019

Комісія щодо перевірки готовності закладів освіти Іршавської ОТГ до початку 2019-2020 навчального року здійснила об’їзд всіх шкіл, дитячих садочків та позашкільних закладів. В перевірці навчальних закладів взяли участь працівники відділу освіти Любов Сокач та І.С.Попович, заступник міського голови Олександр Куртинець, директори освітніх закладів. На трьох об’єктах побував і голова освітньої комісії Собко В. В. Робоча комісія особливу увагу зосередила на готовність навчальних закладів до роботи в умовах Нової української школи, створення нового освітнього простору та безпечних умов перебування дітей у закладах. Усі заклади освіти влітку провели великий об’єм ремонтних робіт і продемонстрували належну готовність до нового 2019-2020 навчального року. Але підготовчі роботи проводяться й надалі.

З Днем Незалежності України

Дата створення: 07:46 24.08.2019

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього – обов’язок кожного з нас, усього народу. Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча  енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

З Днем Державного Прапора України

Дата створення: 11:45 23.08.2019

Іршавський ліцей очолив рейтинг шкіл району

Дата створення: 07:57 23.08.2019

      "Освіта.ua" традиційно склала рейтинг загальноосвітніх шкіл України та окремо кожної області за підсумками ЗНО 2019 року.       Укладачі враховували середній бал ЗНО учнів та кількість складених тестів на школу.       Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.