A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Новини

Іршавський ліцей

В рамках Тижня математики та інформатики вчитель Ярослава Корпош з учнями 10 класу провела брейн-ринг "У світі цікавої математики".

10:06 20.02.2023

Іршавський ліцей

Учні 10-11 класів долучилися до Дня відкритих дверей Ужгородського національного університету, який проходив онлайн. Учні під час заходу отримали інформацію про правила прийому до ЗВО, мали змогу задати питання щодо вступу, а також дізналися багато цікавого про університет та спеціальності.

10:04 20.02.2023

Продовжується робота над створенням Програми розвитку молоді у Іршавській громаді

17 лютого, на базі міського Центру позашкільної освіти, пройшов захід "Молодь обирає майбутнє" із цікавим, знаючим і розуміючим тренером Іваном Кульчинським. Головна мета заходу - визначити основні приорітети розвитку молодіжної політики, проаналізувати і зібрати хороші перспективні ідеї та внести їх в Програму розвитку молоді в громаді, навчитись працювати в команді, беручи на себе відповідальність за взяті обов'язки. Участь у заході взяли молоді представники міської ради - керуючий справами міської ради Іван Матіко, директор МЦПО Юрій Буряс спільно з працівникам закладу, в.о. начальника МБК Ірина Олексик, представники освітньої, культурної, спортивної сфери, волонтери, активісти учнівського самоврядування "Лідер".

10:01 20.02.2023

Робоча зустріч з керівництвом управління поліції охорони в Закарпатській області щодо впровадження нової програми

Днями, до Іршавської міської ради завітали начальник Управління поліції охорони в Закарпатській області, підполковник поліції Миколою Дубіль та заступник начальника поліції охорони УПО в Закарпатській області, підполковник поліції Іван Лучка. На робочій зустрічі з міським головою Віктором Симканинцем було обговорено основні напрямки співпраці у безпековому секторі громади, а саме - питання впровадження програми охорони безпечного середовища в освітніх закладах та об’єктах критичної інфраструктури. Мир та спокій зараз дуже важливий.

10:00 20.02.2023

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень