Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

День безпечного Інтернету відзначають щороку. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість із питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять по всьому світі. День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально у дусі поваги, критично та творчо.
Цьогоріч і наш заклад долучився до відзначення цієї події.
Учнями 8-х та 9-х класів під керівництвом Поляк А.В. та Калинич М.В. були розроблені та роздруковані буклети про правила безпечного Інтернету, які передані класним керівникам усіх класів для ознайомлення.
Учні 11-х класів разом із учителем Поляк А.В. пройшли тест на Інтернет-залежність, а також переглянули та обговорили відео про проблему інтернет-спілкування з незнайомцями, про безпечний онлайн-шопінг та правила безпечного користування Інтернетом, розроблені Департаментом Кіберполіціі України.
Цікавинкою заходу стало згенерування QR- кодів для різних корисних веб-сторінок та цікавих посилань для учнів.« повернутися до списку новин