A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Вступ до першого класу-2020

Дата: 14.05.2020 23:15
Кількість переглядів: 135

Вступ до першого класу-2020

  • By admin
  • 14.05.2020
  • Коментування вимкнуто

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Повідомляємо, що з 18.05.2020 по 31.05.2020 року Іршавськими ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, №2, Іршавським ліцеєм, Лозянським ЗЗСО І-ІІ ступенів, Собатинською початковою школою буде здійснюватися прийом паперових документів для зарахування до 1-их класів дітей, які проживають на закріплених територіях обслуговування.

ЧАС ПРИЙОМУ: з 9.00 до 12.00 щодня, крім вихідних.

Документи, які необхідно подати:

  1. Заява батьків.
  2. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.
  3. Копія та оригінал медичної довідки форма (086-1/о).
  4. Копія та оригінал документа, який підтверджує місце проживання на території обслуговування школою.

До 1 червня включно зараховуються усі діти, місце проживання яких на територіях обслуговування закладів освіти, а також діти, які є рідними братами та сестрами дітей, які є здобувачами освіти у цих закладах чи дітьми працівників цих закладів.

До 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на територіях обслуговування шкіл, за результатами жеребкування.

Нормативна база

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ:

Стаття 53.Кожен має право на освіту
1. Повна загальна середня освіта є обов’язковою.
2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах…

ЗАКОН УКРАЇНИ “ПРО ОСВІТУ”:

Стаття 12. Повна загальна середня освіта
п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти
п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.
Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.
Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

ЗАКОН УКРАЇНИ “ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ”

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ “ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ВЕДЕННЯ ОБЛІКУ ДІТЕЙ ШКІЛЬНОГО ВІКУ ТА УЧНІВ ” ВІД 13 ВЕРЕСНЯ 2017 Р. № 684

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ “ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ” №367 ВІД 16.04.2018

« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень