A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Складено ЗНО з англійської мови

Дата: 07.07.2020 23:14
Кількість переглядів: 166

Сьогодні, 7 липня 2020 року, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови.

 В області для участі у ЗНО з англійської мови зареєструвалося 2 636 осіб, з’явилося  2 334  абітурієнтів,  що  складає  88,5  відсотка.  На  базі  закладів загальної  середньої  освіти  організовано  роботу  11  пунктів  тестування.

На жаль, 2 осіб не допустили до тестування через завищену температуру (їм надано право зареєструватись на участь у додатковій сесії, яка відбудеться з 23 липня до 11 серпня), а 5 абітурієнтів  було вилучено під час технічної перерви через наявність у них заборонених пристроїв (телефонів), які були виявлені  металодетекторами.

 Загальна  кількість  завдань  тесту  з  англійської  мови – 59,  на  виконання яких  учасникам  було  відведено  150  хвилин.

Результат виконання завдань № 1-16 частини „Розуміння мови на слух (аудіювання)”,   № 17-32  частини   „Читання”,   № 39-43   і    №  49-53  частини  „Використання мови” та № 59 частини „Письмо” буде зараховуватися як державна  підсумкова  атестація  з  англійської  мови  (за  вибором  випускника) для  учнів,  які  вивчали  предмет  на  рівні  стандарту.

Результат виконання завдань усього тесту буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з англійської мови (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на  профільному рівні, а також буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання № 1-16, № 17-32, № 39-43, № 49-53 та № 59, що будуть зараховуватися як ДПА для учнів, які вивчали англійську мову на рівні стандарту, дорівнює 56 тестовим балам.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту – 72 тестові бали.

 Англійська мова – це офіційна мова міжнародного бізнесу, торгівлі, Інтернету, техніки, науки, медицини і мистецтва; 80 відсотків ділового мовного простору займає саме вона. Тому знання з англійської мови дають можливість кожному успішно спілкуватися на міжнародному рівні: під час проведення  зустрічей,  конференцій,  семінарів,  вебінарів  тощо.  Англійською  ми спілкуємось  з  діловими  партнерами  із  різних  держав,   а  також  подорожуючи світом. Тож очікуємо на високі результати абітурієнтів, що допоможе їм стати студентом омріяного вузу.

 Фотографії, зроблені сьогодні, демонструють,  що  на  пунктах тестування створено належні умови для роботи, дотримано всіх протиепідемічних заходів, кожен абітурієнт отримав можливість скласти тестування в безпечних умовах.

07-07-2020

??


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень