A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Незабаром розпочнеться реєстрація на пробне ЗНО 2020 року

Дата: 01.01.2020 22:49
Кількість переглядів: 75

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 10.10.2019 № 139 з 3-го січня розпочнеться реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року, яка триватиме до 24 січня включно.        

Реєстрація здійснюється на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти  (далі – ІФРЦОЯО) www.test.if.ua у розділі „Реєстрація на пробне ЗНО-2020”.

Вартість одного пробного тесту у 2020 році становить 142 грн.

Для реєстрації необхідно:

заповнити на сайті  ІФРЦОЯО заяву визначеної форми, у якій вказати прізвище, ім’я, по батькові учасника, адміністративно-територіальну одиницю, де проживає особа, контактний телефон, електронну адресу, заклад освіти, у якому особа здобуває повну загальну середню освіту, перелік навчальних предметів із зазначенням мови завдання пробного тесту, населений пункт з установленого ІФРЦОЯО переліку, де особа проходитиме пробне ЗНО, інформацію про необхідність створення особливих умов (для осіб з особливими освітніми потребами) з визначеного регіональним центром переліку умов;

роздрукувати заяву на пробне ЗНО та квитанцію(ї) на оплату;

здійснити оплату протягом 5 (п’яти) календарних днів у будь-якому банку України (при цьому слід уважно перевірити відомості, вказані у квитанції  про оплату, зокрема в частині призначення платежу: код, прізвище, ім’я, по батькові особи, за пробне зовнішнє незалежне оцінювання з предмета).

Звертаємо увагу, що:

заяву та квитанцію(ї) про оплату потрібно зберігати до моменту проходження пробного ЗНО;

зміни до реєстраційних даних можна внести протягом часу, відведеного на реєстрацію, звернувшись з відповідною письмовою заявою до ІФРЦОЯО;

для кожної особи, яка зареєструвалася для участі у пробному ЗНО, на сайті ІФРЦОЯО буде створено інформаційну сторінку „Особистий кабінет учасника пробного ЗНО”, доступ до якої здійснюється за логіном та пін-кодом, зазначеним у заяві на пробне ЗНО. В „Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО” можна буде переглянути реєстраційні дані, перевірити надходження до ІФРЦОЯО сплачених коштів, а також після 2 березня 2020 року отримати інформацію про пункт(и) проведення пробного ЗНО і роздрукувати запрошення (реєстраційну картку).

 

Детальніше з вимогами щодо реєстрації на пробне ЗНО-2020 можна ознайомитися за посиланням: http://www.test.if.ua/?p=4802.

 

Одночасно нагадуємо:

пробне ЗНО проходитиме 21 (з української мови і літератури) та 28 (з історії України, математики, біології, географії, фізики,  хімії та іноземних мов) березня 2020 року;

для допуску на пункти проведення пробного ЗНО необхідно буде мати  з собою документ, що посвідчує особу (паспорт, свідоцтво про народження тощо) та запрошення-перепустку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень