A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Найкращі серед талановитих

Дата: 03.09.2020 22:32
Кількість переглядів: 114

Найкращі серед талановитих

У липні місяці цього року Українським державним центром позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів представлених у форматі онлайн на Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». На конкурс було зареєстровано 2090 робіт з усіх областей України, зі встановлених видів мистецтва. Навчальні заклади Іршавської ОТГ щорік беруть активну участь у даній виставці. У травні місяці цього року у Палаці дитячої та юнацької творчості ПАДІЮН (Ужгород) було проведено ІІ етап виставки—конкурсу, де 14 найкращих робіт учнів закладів освіти нашої громади отримали 6 призових місць та дипломів ІІ та ІІІ рівнів. Відповідно ці творчі роботи взяли участь у ІІІ етапі конкурсу.

Тому, згідно наказу МОН та УДЦПО 10.07.2020 р. №01-07 «Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» маємо наступні результати:

- Ботош Єва, диплом ІІ ступеня;

- Магурська Анастасія, диплом ІІ ступеня;

- Матішинець Поліна, диплом ІІІ ступеня;

- Петровці Вікторія, диплом ІІ ступеня;

- Чепа Олександра, диплом ІІ ступеня

Всі вихованки гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» міського Центру позашкільної освіти на чолі з талановитим наставником Ажипою Наталією Йосипівною. Щиро вітаємо учасників та керівника з найвищими нагородами у всіх етапах виставки-конкурсу та бажаємо і надалі творити та виготовляти красу власними руками під керівництвом професіонала своєї справи та нашої доброї та творчої колеги.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень