A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Поріг тесту ЗНО з іноземних мов склав 17 тестових балів

Дата: 23.07.2020 21:49
Кількість переглядів: 51

Поріг тесту ЗНО з іноземних мов склав 17 тестових балів

Поріг тесту ЗНО з іноземних мов склав 17 тестових балів

23 липня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох іноземних мов: англійської, німецької, французької та іспанської, який у 2020 році буде однаковим для усіх мовних тестів, і дорівнюватиме 17 тестовим балам.

Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.

Усі учасники тестування з англійської, німецької, французької та іспанської мов, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до вишів.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з англійської мови складає 7 731 особу, що дорівнює 7.35% від загальної кількості учасників тестування.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з німецької мови - 202 особи, що дорівнює 11.41% від загальної кількості учасників тестування.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з французької мови - 31 особа, що дорівнює 7.80% від загальної кількості учасників тестування.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з іспанської мови - 13 осіб, що дорівнює 11.30% від загальної кількості учасників тестування.

До 24 липня будуть оголошені результати, отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Як відомо, результати ЗНО з іноземних мов також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс вивчення предметів. Експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з іноземної мови, дорівнював 72 тестовим балам.

За матеріалами сайту Освіта.ua

23-07-2020


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень