Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Свята наближаються

 

До зустрічі нового 2020 року залишилося менше місяця. Магазини прикрашають вітрини різнокольоровими композиціями, містяни оздоблюють свої будинки вогниками, дитсадки та організації візерують вікна ажурними сніжинками.
У Іршавській ОТГ також триває підготовка до новорічно-різдвяних свят. 
Новорічну атмосферу у місті створюють працівники комунального підприємства, які вже сьогодні розпочали роботи по встановленню новорічної ялинки. Також містян радуватиме святкова ілюмінація в центральній частині міста. Урочисте запалення вогнів новорічної ялинки „Хай Новий рік з добром до Вас іде!” відбудеться у неділю, 22 грудня. Цього року святкову програму готують учні школи №1, а кутю, чай та гостинці - дитсадок №4.
23 грудня в актовій залі МЦПО планується провести новорічний концерт для обдарованих дітей Іршавської ОТГ. 
17 грудня о 11.00 к.ч. в актовій залі міської ради відбудеться вручення новорічних подарунків та продуктових наборів для дітей з інвалідністю, малозабезпечених та соціально незахищених родин м. Іршави. А о 14.30 к.ч. в актовій залі МЦПО розпочнеться новорічний концерт для вихованців гуртків та учнів закладів загальної середньої освіти громади „До нас завітав Святий Миколай”.
У школах, позашкільних закладах та дитсадках традиційно проводитимуться новорічні ранки, святкові та тематичні заходи.  Наразі триває підготовка локацій до свят.« повернутися до списку новин