A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

КАЗКА-МЮЗИКЛ У НАШОМУ ЛІЦЕЇ

Дата: 17.12.2020 20:32
Кількість переглядів: 161

КАЗКА-МЮЗИКЛ У НАШОМУ ЛІЦЕЇ

Казки, рольові ігри, інсценізація - невіддільна частка життя кожної дитини. Без казки, живої, яскравої, що оволоділа свідомістю і почуттям дитини, неможливо уявити дитячого духовного світу, як певного рівня засвоєння мови і розвитку людського мислення. Через казкові образи у свідомість дітей легко входить слово з його найтоншими відтінками. Під впливом почуттів, що пробуджуються казковими образами, дитина вчиться мислити словами.

Мюзикл - один із сучасних засобів розвитку креативної особистості, який досить рідко використовують учителі у своїй практиці.

Це був цікавий, віршований сюжет казки на новий лад про "норовливу" Козу-Дерезу, яка своїми "вибриками" накоїла багато лиха. Зрештою вона вчасно зрозуміла свої помилки та перевиховалася. Героями казки-мюзиклу стали учні 3-В класу (кл.керівник Янкулич В.В.). Виконавці ролей вкладали душу в кожне слово, кожен рух. Не залишилися байдужими до казки маленькі глядачі - першокласники. На адресу акторів лунали бурхливі оплески.

У переддень свята Миколая кожен учень отримав подарунок – цікаву книжечку з казками, які вчать добру.

В. О. Сухомлинський зауважував: «Якщо дитина не відчуває радості від того, що особисто комусь робить добро, а тільки «споживає» те, що творять інші, вона ніколи не стане справжньою людиною». Саме виростити справжніх людей прагне кожен учитель нашого ліцею.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень