Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

СК «Самурай» в трійці кращих в Україні!

Дата: 25.11.2019 19:46
Кількість переглядів: 168

У м. Вінниця пройшов Кубок України з годзю-рю карате та рюкю кобудо. 36 клубів, 760 спорсменів зі всієї України змагались за звання «найкращий спортивний клуб України». Закарпатську область представляли два клуби – СК «Чемпіон» м.Ужгород та СК «Самурай» м.Іршава.
В загальнокомандному заліку Спортивний Клуб “Sport Club Samurai” посів третє місце, здобувши при цьому: 27 золотих, 17 срібних, та 11 бронзових медалей. А також Костик Андріан в категорії 14-15 років показав чудову техніку в поєдинках Ірікумі та був нагороджений ексклюзивним кубком «За найкращу техніку Ірікумі». Вітаємо спортсменів з високими досягненнями!