A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Іршавський ліцей 1

Дата: 05.12.2025 13:35
Кількість переглядів: 31

ПОКАЗОВІ УРОКИ В ІРШАВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №1: СУЧАСНІ ПІДХОДИ, ІНТЕГРАЦІЯ ТА ТВОРЧІСТЬ

Учора, 3 грудня, в Іршавському ліцеї №1 відбувся цикл показових уроків, на яких учителі продемонстрували сучасні методики навчання, інтерактивні форми роботи та вміння зацікавити учнів актуальними освітніми ідеями.

Урок української мови в 11 класі провела вчителька Кузьма Н.В. Заняття вирізнялося глибоким змістом і творчим підходом. Учні працювали у форматі мовної студії: аналізували мовні явища, виконували практичні завдання, говорили про роль слова у сучасному суспільстві. Атмосфера співпраці та активності сприяла тому, що кожен ліцеїст зміг проявити себе, показати вміння критично мислити, аргументувати власну думку та застосовувати набуті знання на практиці. Цікавими елементами уроку були редакційна нарада та репортажі з місця події.

Показовий урок предмету «Навчаємося разом» у 8 класі, який провела Петрище В.Ю., став прикладом ефективної взаємодії, командної роботи та формування соціальних компетентностей. Учні виконували інтерактивні вправи, брали участь у навчальних іграх та обговореннях, які допомоли краще зрозуміти важливість співпраці, толерантності та взаємоповаги. Восьмикласники навчилися визначати власний хронотип, будувати графіки власної біологічної активності. Урок був насичений практичними завданнями, що дали можливість учням проявити ініціативу та навчитися працювати разом.

Особливу увагу присутніх привернув інтегрований бінарний урок хімії та інформатики у 10 класі, який підготували Мелеганич О.Д. та Зейкан І.М. Учні здійснили захопливу подорож у світ науки й технологій: спростерігали еволюцію вуглеводнів від алканів до алкінів, працювали з цифровими інструментами та презентували результати візуалізованих даних. Ефективною була робота в групах: хіміки, аналітики, комунікатори. Такий формат дав змогу показати міжпредметні зв’язки, розвинути навички та відчути, як знання різних галузей доповнюють одне одного.

Показові уроки стали яскравим свідченням професіоналізму педагогів Іршавського ліцею №1, їхнього прагнення впроваджувати нові підходи, розвивати учнів і формувати в них ключові компетентності сучасного світу.

Гостями дійства стали учителі та керівники закладів освіти не тільки Іршавської ТГ, а й сусідніх громад. Особлива подяка Іршавському центру професійного розвитку педпрацівників Гудь М.Ю. та Гозда Н.В. за підтримку ініціативи проведення таких уроків.

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень