A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Іршавський ліцей 1

Дата: 07.10.2025 11:28
Кількість переглядів: 27

У неділю, 5 жовтня, Іршава відзначила свій 684-й День народження по-спортивному! Місто вирувало енергією, емоціями та азартом, адже свято об’єднало дітей і дорослих, спортсменів і вболівальників, мешканців і гостей.

Серед активних учасників спортивних змагань були й учні Іршавського ліцею №1 — вихованці гуртка спортивного орієнтування «ПАДІЮНУ» (керівник І. Жідов). Наші юні спортсмени вкотре довели, що наполегливість, витривалість і командний дух ведуть до перемоги!

Вітаємо призерів:

Серед хлопців середньої групи:

І місце – Макар Балега

Серед дівчат старшої групи:

І місце – Дарина Лелітка

ІІІ місце – Варвара Новохатня

Юнаки старшої вікової групи:

І місце – Марко Юхимчук

ІІІ місце – Матвій Юхимчук

Переможців нагородили грамотами та медалями від Іршавської міської ради. Приємно, що вітали юних спортсменів особисто Віктор Симканинець (міський голова), Єлизавета Яцканич (начальниця відділу освіти ОЗКСМС Іршавської ТГ), Юрій Буряс (директор Іршавського МЦПО) та Іван Терпай (заступник директора ІМЦПО).

Дякуємо Збройним силам України за можливість жити, змагатися й розвиватися нашим дітям!

Щира подяка Федерації спортивного орієнтування – за цікавий маршрут і яскраві враження, педагогам – за об’єктивне суддівство, місцевій владі – за підтримку та відзнаки, а всім учасникам – за справжнє спортивне свято, що подарувало гордість і натхнення!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень