Іршавський ліцей 1
ГОДІВНИЧКИ ДЛЯ СИНИЧКИ
Учні 2-Б класу Іршавського ліцею №1 долучилися до доброї справи, виготовивши власноруч екогодівнички для птахів. Діти проявили творчість і старанність, використовуючи різноманітні матеріали для створення зручних та оригінальних "пташиних їдалень". До цієї акції активно долучилися їхні батьки, бо це ж спільна турбота про птахів.
Разом із класним керівником Скоблей І.І. другокласники розвісили годівнички на подвір’ї ліцею, наповнивши їх зернятами та крихтами хліба. Учні сподіваються, що їхні годівнички допоможуть синичкам та іншим птахам пережити зиму.
Ця акція не лише навчила дітей турбуватися про природу, але й подарувала радість від спільної роботи. Маленькі природолюби обіцяють регулярно поповнювати запаси корму та спостерігати за птахами.