A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Іршавська дитяча школа мистецтв

Дата: 13.11.2023 10:12
Кількість переглядів: 25

На базі Довжанської школи мистецтв , 10 листопада відбувся обласний семінар -практикум викладачів народних інструментів на тему : « Виховання гармонійно розвиненого музиканта першочергове завдання музичної педагогіки на всіх етапах навчання. Питання формування виконавської майстерності у процесі навчання грі на народних інструментах, розвиток техніки та оволодіння засобами музичної виразності в учнів мистецьких шкіл на заняттях з спеціального інструменту».

Участь у семінарі взяли 28 викладачів, що ведуть навчання у класах баяну, акордеону, домри та гітари з мистецьких шкіл Іршавського куща та консультант , викладач-методист, завідувачка відділу практики, працевлаштування та профорієнтації КЗВО «Академія культури і мистецтва» ЗОР, Ганулич Т.Ю.

Роботу семінару розпочали з патріотичного віршу , який художньо продекламувала учениця Ксенія Косик та вшанували загиблих Героїв України, хвилиною мовчання .

Всі основні аспекти, проблеми та завдання, які стоять перед викладачами мистецьких шкіл, щодо організації навчального процесу та виховання музиканта -виконавця, було розкрито у методичній доповіді викладача Довжанської ШМ , Косик Т.І.Практичні заняття , (відкриті уроки), провели : Нейдл М.М. по класу баяна , з ученицею 3 класу, Ковач Марією та Симканич Г.М. по класу гітари з учнями 1 кл. Сливка Діаною та учнем 2 кл. Погребенко Олегом.

Всі уроки отримали схвальні відгуки від консультанта , Ганулич Т.Ю. за професійну підготовку, вибір педагогічного матеріалу, творчий підхід до вибору методів і форм роботи та особливо за доступність і чіткість поставлених завдань учням.

Уроки , дали можливість побачити присутнім у якому напрямку працюють викладачі,які форми роботи застосовують у своїй діяльності, які результати отримують у своїх напрацюваннях. Відрадно , що викладач Нейдл М.М. вводить у навчання учениці гру на баяні виборної системи поряд з грою на готово-виборному баяні. Урок у Симканинець Г.М. Вирізнявся високим професіоналізмом, чіткою подачею матеріалу , роботою над звуком , постановкою при грі, різноманітністю творів , від яких учні отримували насолоду. Тему семінару розкрито у повній мірі.Тетяна Юріівна наголосила усім присутнім про важливість , дати усім бажаючим учням випускних класів, можливість спробувати свої сили і продовжити навчання у вищих мистецьких закладах. Головним позитивом , винесеним з семінару є те, що школа працює на розвиток юних музикантів, на виховання нової Людини!

Завершальним акордом зустрічі став виступ учнівських квартету баяністів у складі: Панич М.,Сас І.,Ковач М.,Симканич В.), викл. Нейдл М.М.,тріо баяністів (Косик К.,Петрівцій К.,Світлинець М.) викл. КосикТ.В.та тріо гітаристів ( Дьолог Р., Ловас А., Кузан О.),викл.Батрин М.М.

Присутні , бурхливими оплесками подякували ансамблю викладачів , за чудовий виступ.

Працюємо на славу України!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень