КЗ "Публічна бібліотека"
У приміщенні центральної бібліотеки КЗ "Публічна бібліотека" Іршавської міської ради відбулась приємна подія. Іван Боднар передав книгу "Русинські співанки" Едіті Канчій, керівнику зразкового дитячого фольклорного ансамблю "Кирниченька" за підписом Володимира Біланина. Книга зберігає міцний і древній корінь нашого народу. Вона передана з надією на те, щоб закарпатські співанки виконувалися і зберігалися для майбутніх поколінь, бо традиція передавати фольклорні пісні з уст в уста трошки згасла. Але у прекрасного і талановитого колективу "Кирниченька" присутні закарпатські співанки, коломийки з танцями, які успішно популяризує. А наші співанки люблять не тільки в Україні, а і по всьому світу. Тож, завдяки цій книзі, збагатиться репертуар ансамблю.