A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Документи про освіту будуть у «Дії», – Сергій Шкарлет

Дата: 09.11.2022 07:16
Кількість переглядів: 17

На черговому засіданні Уряду ухвалено постанову про реалізацію експериментального проєкту щодо формування та застосування електронного документа про освіту. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Цифровий документ про освіту буде в мобільному застосунку «Дія» і відображатиме дані, що містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, після звірення даних із відомостями Державного реєстру фізичних осіб – платників податків та здійснення відповідних технічних доопрацювань.

Рішення передбачає забезпечення рівних можливостей доступу до освіти та працевлаштування громадян України. Реалізація затвердженого Порядку дозволить особі, яка досягла 14-річного віку, є власником відповідного документа про освіту та має реєстраційний номер облікової картки платника податків, безоплатно сформувати засобами застосунку «Дія» відомості про документи про освіту та використовувати їх замість паперових та без додаткового пред'явлення відповідних документів:

  • документи про базову середню освіту; 
  • документи про повну загальну середню освіту; 
  • документи про професійну (професійно-технічну) освіту;
  • документи про фахову передвищу освіту; 
  • документи про вищу освіту (науковий ступінь).

Проєкт буде здійснювати Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України та Державною податковою службою України, за підтримки проєкту EU4DigitalUA.

За матеріалами Міністерства освіти і науки України

07-11-2022Документи про освіту будуть у «Дії», – Сергій Шкарлет


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень