A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Іршавський міський Центр позашкільної освіти

Дата: 08.11.2022 19:12
Кількість переглядів: 13

Сьогодні було атмосферно!

Зразкова хореографічна студія МЦПО «Dance of angels» керівник Юрій Буряс, спільно з Народним музичним гуртом «Остра Тирнина» керівник Андріана Матіко! Авторка та виконавиця “Leona”, мали змогу попрацювати потужно на культурному фронті. А саме, ми дали благодійний концерт, для військових прикордонників, які повернулися з зони бойових дій. Кожен з них жваво реагував на кожну пісню, танець, емоції зашкалювали, навіть були і сльози…. А найзворушливішим був момент, коли хлопці стоячи аплодували цілий номер, та підспівували. Дійсно, українська мова, найкраща у світі. Нехай кожна дочка чи син дочекаються свого батька, кожна дружина свого чоловіка, кожна мати свого сина, нехай кожен захисник повернеться цілим та неушкодженим!

З гордістю можемо сказати, що зробили добру справу. Культурний фронт працює на повну. Захід провів Юрій Буряс. Дякуємо всім та кожному хто підтримує нашу рідну неньку Україну.

Перемога за нами!

Все буде Україна!Возможно, это изображение 7 человек, на открытом воздухе и текст «TECSO TR4 B TACEVO TJAČIV TIACZIW TEACIV»Возможно, это изображение 7 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 1 человек и военная формаВозможно, это изображение 6 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 4 человека, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 6 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 4 человека, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 6 человек, люди стоят и в помещении


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень