A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Іршавський міський Центр позашкільної освіти

Дата: 20.04.2022 22:34
Кількість переглядів: 106

Возможно, это изображение 8 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 6 человек, люди сидят, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 8 человек, люди стоят, люди сидят и в помещенииСьогодні пройшов захід, який вже восьмий рік поспіль організовує та проводить міський Центр позашкільної освіти спільно з міськрадою та відділом освіти Іршавської ТГ. У цей важкий для України час, щоб відійти від трагічних подій та зустріти одне з найсвітліших свят року- Воскресіння Христового у актовій залі проведено майстер-клас з писанкарства, щоб віддати шану та повагу одному з символів Великодня – писанці.

Впродовж двох годин хлопці і дівчата віком від 4 до 17 років із закладів освіти Іршавської ТГ під керівництвом своїх творчих наставників виготовляли писанки у різних техніках: від традиційних писанок, дряпанок, крашанок до модерних у техніці "квілінг", "декупаж", «бісерок», «зернівок» та інших.

Наш заклад представили керівники гуртків Ловга О.В., Ажипа Н.Й., Полянська С.М., Микита Л.Б., Цільо В.М., Лендєл Я.В., які разом зі своїми вихованцями виготовили понад сто писанок у різних техніках. Майстер-клас в техніці: розпис воском, шкрябанка, мальованка, крапанка, символічні розписи знаками-символами, що застосовують у писанкарстві, провели члени народного об'єднання "Колорит Боржави", викладачі образотворчого мистецтва Іршавської дитячої школи мистецтв, Надія Вербищук, Тетяна Фірцак та вчитель образотворчого мистецтва Брідського ЗЗСО I-III ступенів Ярослава Балега. Учасниками майстер-класу були також вихованці Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді, керівник Дутка М. М. та дітки внутрішньо переміщених осіб, які вимушено переїхали на Закарпаття та були неабияк вражені колоритністю та розмаїттям технік виготовлення великодніх яєць. Також всі учасники заходу мали можливість насолодитись боді артом (розпис на тілі). Приємно,що побажання кожної дитини втілились в життя за допомогою фарб, пензля та таланту Ільчишеної Б.В., адже дитячі посмішки та позитивні емоції так потрібні зараз!

Привітали учасників майстер-класу міський голова Віктор Симканинець та начальник відділу освіти Єлизета Яцканич, які були приємно вражені красою великодніх писанок та творчою атмосферою чудового дійства.

Також у актовій залі нашого закладу представлена виставка живописних полотен, присвячена великоднім святам, члена Національної спілки художників України, голови народного об'єднання художників та народних майстрів "Колорит Боржави" Василя Філеша:

1. "Явління Богородиці в Карпатах"

2. "А що є істина?"

3. "Великодній вогонь"

4. "Благовіщення"

5. "Великодні дзвони"

6. "Великодній пейзаж"

7. "У свято".

КЗ "Публічна бібліотека" Іршавської міської ради представили книжкову виставку "З Великоднем тебе, Україно".

Великодніми віршами привітали присутніх вихованки гуртка «Юні зірочки» ( кер. Поляк В.В.) - Луканинець Кароліна та Чедрик Анна.

По закінченню майстер-класу директор МЦПО Юрій Буряс подякував всім учасникам за старання та творчість, фантазію та креативність у виготовленні великодніх писанок, привітав присутніх з наступаючим Воскресінням Христовим та разом із заступником Іваном Терпаєм вручили діткам іменні подяки. Всі писанки, які виготовились в ході майстер-класу прикрасять Великоднє дерево, яке розміщене на центральній площі міста та буде красуватись впродовж великодніх свят.

Ми щиро вдячні всім, хто долучився до організації та проведення цього заходу- керівникам гуртків МЦПО, колегам з Іршавської дитячої школи мистецтв, міського будинку культури, закладів освіти, які приклали багато зусиль для оформлення великоднього дерева, сцени та фойє нашого закладу.

Бажаємо всім світлих великодніх свят та найголовніше - мирного неба та смачної пасочки!!!Возможно, это изображение 8 человек, люди сидят, стол и в помещенииВозможно, это изображение 3 человека, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 8 человек, люди стоят, люди сидят и в помещенииВозможно, это изображение 8 человек, люди стоят, люди сидят и в помещенииВозможно, это изображение 3 человека, люди сидят, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 1 человек, сидит и в помещенииВозможно, это изображение 3 человека, люди сидят и в помещенииВозможно, это изображение 3 человека, люди сидят и в помещенииВозможно, это изображение 2 человека, люди сидят и в помещенииВозможно, это изображение 5 человек, люди сидят и в помещенииВозможно, это изображение 6 человек, люди сидят и в помещенииВозможно, это изображение 3 человека, люди сидят, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 8 человек, люди сидят, стол и в помещенииВозможно, это изображение 3 человека, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 12 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 1 человек, стоит и в помещенииВозможно, это изображение 2 человека, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 2 человека, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 6 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 4 человека, люди сидят и в помещенииВозможно, это изображение 6 человек, люди сидят, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 8 человек, люди стоят, люди сидят и в помещенииВозможно, это изображение 7 человек, люди сидят, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 6 человек, люди сидят, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 6 человек, люди сидят и в помещенииВозможно, это изображение 7 человек, люди сидят и в помещенииВозможно, это изображение 4 человека, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 2 человека, люди сидят и в помещенииВозможно, это изображение 4 человека и в помещенииВозможно, это изображение 2 человека, солнечные очки и в помещенииВозможно, это изображение 2 человека, люди сидят, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 4 человека, люди стоят, люди сидят и в помещенииВозможно, это изображение 4 человека, люди сидят, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 1 человек и стоитНет описания фото.Возможно, это изображение 7 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень