A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Сергій Шкарлет: платформою «Всеукраїнська школа онлайн» користуються у 122 країнах світу

Дата: 22.12.2021 20:00
Кількість переглядів: 94

Сергій Шкарлет: платформою «Всеукраїнська школа онлайн» користуються у 122 країнах світуУже рік громадяни України та представники українських діаспор зі 122 країн світу використовують освітні матеріали платформи «Всеукраїнська школа онлайн». Про це заявив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

«У 5-ку країн, що використовують онлайн-інструмент, увійшли США, Нідерланди, Німеччина, Велика Британія, Польща. На платформі розміщено 1800 уроків до 73 курсів. Також на фінальному етапі розробки знаходиться майже 400 уроків, які будуть розміщені у січні 2022 року», – повідомив Міністр.

Наразі на ВШО зареєстровано 263 382 користувачів, кількість переглядів уроків сягає понад 1 млн. Зокрема, понад 6 тис. користувачів – мешканці тимчасово окупованих територій, які хочуть і мають змогу навчатися за українською програмою.

Крім того, для педагогічних працівників на платформі функціонує «Кабінет вчителя», завдяки якому можна створювати віртуальні класи для своїх учнів, відстежувати їхній навчальний поступ і надавати зворотний зв’язок. Для учнів створено мобільний застосунок ВШО.

«Дякую всім, хто долучився до створення онлайн-інструменту, який і вчителі, і діти можуть використовувати під час дистанційного формату і як додаток до офлайн-навчання», – наголосив Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, розпочала роботу платформа про здорове харчування у школах «Знаїмо» – znaimo.gov.ua. Вона є частиною реформи системи шкільного харчування, яка відбувається в Україні за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

17-12-2021


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень