A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Іршавський ліцей

Дата: 17.11.2021 21:32
Кількість переглядів: 71

Сьогодні, 16 листопада 2021 року, класний керівник 4-А класу Добромільська Е.І., яка проходить чергову атестацію, провела цікаву виховну годину "Що таке щастя? Сім кольорів щастя". Виховну годину вона розпочала словами: "Щасливий той, хто вважає себе щасливим!".

І справді, багато людей бажають бути щасливими й живуть у пошуках щастя. Однак щастя – це не те, за чим потрібно бігати. Це, передусім, стан внутрішньої свободи, свободи від страхів, невпевненості у собі, сліпого підкорення звичкам та соціуму, заздрощів та недовіри. Отже, що таке щастя? Кожен з нас хоча б раз у житті задавав собі це питання, намагався визначити для себе поняття щастя. І для кожного щастя – це щось своє, щось, що ти відчуваєш постійно, а нестачу цього відчуваєш особливо різко і боляче…

Щастя кольорове, воно — веселе, дивовижне, радісне, прекрасне, захоплююче, піднесене. Воно робить людину світлою, наділяє її силою, впевненістю у собі. Ось таке воно — щастя.Возможно, это изображение (12 человек, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (12 человек, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (14 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении)


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень