A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Переддень професійного свята

Дата: 05.10.2021 08:55
Кількість переглядів: 11

Сьогодні, у переддень професійного свята всього вчительства, часто говорять про те, що бути вчителем під силу далеко не кожному, бо це не просто робота, це – покликання. Як правило, для кожного вчителя найбільшою винагородою за працю є моральне задоволення від того, що він робить. Та якщо таке покликання, що виявляється в щоденному прояві свого професіоналізму невтомній праці, безмежному терпінні і самовідданості обраному шляху, оцінюється колективом, вищими органами, задоволення стає подвійним. Це додає сили для нових звершень, незгасимої енергії та невтомності, наснаги та віри. Віри в себе, віри в своїх учнів.

Приємною звісткою цьогоріч для колективу Іршавського ліцею №1 стало нагородження відомчими відзнаками Міністерства України ряду наших колег.

Подяками МОН України за ініціативу та наполегливість, сумлінне виконання службових обов'язків та професійні досягнення нагороджені Береш Ганна Іванівна, вчитель біології, Іванчо Тетяна Іванівна, вчитель німецької мови, Марко Марія Юріївна, вчитель трудового навчання та Петрище Ярослав Васильович, вчитель математики.

За зразкове виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, ефективне сприяння формуванню та забезпеченню реалізації державної політики у сфері освіти і науки Грамотою Міністерства освіти та науки України відзначено директора ліцею, вчителя зарубіжної літератури Чепуру Лесю Михайлівну.

За особистий внесок у розвиток загальної середньої освіти, досягнення успіхів у навчанні та вихованні підростаючого покоління третім (найвищим) ступенем серед відзнак, запроваджених міністерством – нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» відзначено діяльність заступника директора, вчителя хімії Мелеганич Оксану Денисівну.

Прийміть щиросердечні вітання від усього педагогічного колективу ліцею!

Це гідна оцінка Вашої плідної діяльності. Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця внесли вагомий вклад у розвиток навчального закладу та створення його іміджу.

Хай доля шле Вам добро, щастя та міцне здоров’я на довгі роки!

Подальших професійних злетів та творчої наснаги!

Щиро вітаємо та бажаємо натхнення для підкорення нових обріїв!Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят, воздушный шарик и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят, воздушный шарик и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень