A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Улюблена гра – шашки!

Дата: 03.10.2021 19:56
Кількість переглядів: 66

Улюблена гра – шашки!

Святковий і одночасно діловий настрій сьогодні відчувався в залі міського Центру позашкільної освіти. Вихованці клубу “Вікторія” позмагалися в інтелектуальну гру шашки-64. Найсильніша наша вихованка, дворазова чемпіонка України Катерина Мойсей, вирішила спробувати себе в ролі головного судді змагань. І це їй вдалося.

Кілька слів про турнірну боротьбу. В турнірі взяли участь 22 учасники. Проведено загальний турнір по швейцарській системі у 7 турів. Приємно, що в змаганні взяли участь і вихованці минулих років. Вони й показали себе як досвідчені спортсмени і з перших турів захопили лідерство. Це Сергій Панющик та Богдан Асеєв. Їхня дуель і зробила вибір одноосібного лідера. Виграв Богдан Асеєв і вже в заключному турі втримав перше місце. Друге місце в Сергія Панющика. А ось на третю позицію вийшов зовсім юний Володимир Погоріляк. До речі, мені, щоб зробити фотографію призерів змагань, довелось трохи проявити винахідливість, адже різниця у зрості (відповідно і у віці) досить значна. Серед дівчат кращі результати показали Мартіна Юріна, Вероніка Терпай і Анастасія Сенина. Кращі результати юнаків до 10 років: Володимир Погоріляк, Олександр Вориняк, Артем Огар. Трійка призерів дівчат 10 років має такий вигляд: Анастасія Сенина, Дарина Лелітка, Анастасія П’ятак.

Нагородження призерів всіх категорій провели голова міськради В. А. Симканинець, директор МЦПО Ю. В. Буряс та головний суддя змагань К. А. Мойсей.

02. 10. 2021 р. А. ВайдаВозможно, это изображение (5 человек, ребенок, люди сидят, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек, сидит и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек, сидит и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят, шахматы, на открытом воздухе и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек, сидит, шахматы и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят, шахматы и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят, шахматы и в помещении)Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят, в помещении и текст «3 вя я я 1»)Возможно, это изображение (2 человека, ребенок, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, ребенок, люди стоят и в помещении)


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень