A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

УВАГА! 27 вересня розпочався Всеукраїнський тиждень з протидії булінґу

Дата: 28.09.2021 20:28
Кількість переглядів: 86

УВАГА! 27 вересня розпочався Всеукраїнський тиждень з протидії булінґу

УВАГА! 27 вересня розпочався Всеукраїнський тиждень з протидії булінґу

У зв’язку з переходом окремих закладів освіти на дистанційну форму навчання, з урахуванням загрози зростання чисельності випадків небезпечної поведінки дітей під час ізоляції, що несе загрозу їхньому життю і здоров’ю, зокрема спричинених використанням мережі Інтернет, у закладах освіти з 27 вересня до 1 жовтня проводитимуться заходи з відзначення Всеукраїнського тижня з протидії булінґу.

У рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінґу у закладах освіти сплановано та проводимуться тематичні заходи (уроки, зустрічі, обговорення, тренінги, форуми, конференції, класні години, дружні зустрічі з батьками, квести тощо), в тому числі дистанційно, з урахуванням карантинних обмежень.

З метою ефективної організації та проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінґу до них долучатимуться партнери – працівники правоохоронних органів, органів опіки та піклування, охорони здоров’я, представники громадськості, батьки.

Булінґ (цькування) –  тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. Попередити булінґ можна тільки у разі спільної роботи педагогів, батьків і всіх дорослих, які причетні до виховання дітей.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень