A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Визначили кращих серед юнаків та дівчат

Дата: 11.09.2021 15:10
Кількість переглядів: 77

Визначили кращих серед юнаків та дівчат

На минулих вихідних змагались юні в такому інтелектуальному виді спорту як шашки. Різні думки про цю гру. Що це таке? Просто гра-забава, інтелектуальна гра, яка позитивно впливає на розвиток розумових здібностей, спорт чи творчість. Але те, що заняття шашками досить корисне для юних, не викликає сумнівів. Прості правила гри, гра однаковими фігурами даються юним досить легко. А розвиток інших корисних для юних якостей дає їм значну перевагу. Недавно в Білій Церкві провели цікавий експеримент. Дітки в усіх садочках (окрім одного) мали спеціальні заняття з шашок. Результати досить позитивні й обнадійливі. Дітки показують значний ріст в розумовому розвитку.

В Іршавському міському Центрі позашкільної освіти проведено особисто-командні чемпіонати Закарпатської області з швидкої та блискавичної ігор з шашок-64 серед юнаків та дівчат вікових груп 8, 10, 13, 18 років. У змаганнях взяли участь кращі спортсмени області. Боротьба за призові місця була цікавою, але досить прогнозованою. Фаворитом вважалась Катерина Мойсей, дворазова чемпіонка України з шашок-100, багаторазова призерка чемпіонатів України з шашок-64 у своїх вікових групах серед дівчат. Вона й виборола чемпіонське звання в обидвох програмах. Підбиті підсумки і по різним категоріям. Подаю результати наших юних спортсменів. Катерина Мойсей в підсумку виборола 6 перших місць. Непогано виступив і бронзовий призер чемпіонату України у віковій групі 8 років Володимир Погоріляк. В його активі 3 перші, 2 другі та одне третє місце. Дарина Лелітка зуміла вибороти 2 перших, 1 друге та 1 третє місце. Чемпіонське звання виборов і Ігор Гуляна. Вероніка Терпай зуміла вибороти 2 треті місця. Бронзовими призерами стали Анастасія Сенина, Валентин Осійський, Анастасія П? ятак. В залік команди “Вікторія“ міського Центру позашкільної освіти з швидких шашок ввійшли такі спортсмени: Володимир Погоріляк, Анастасія П? ятак, Олександр Вориняк, Дарина Лелітка, Андрій Кравець, Вероніка Терпай, Валентин Осійський, Катерина Мойсей. Збірна з блискавичної гри має трішки інший вигляд. Це - Анастасія П?ятак, Володимир Погоріляк, Дарина Лелітка, Олександр Вориняк, Ігор Гуляна, Вероніка Терпай, Валентин Осійський, Катерина Мойсей. Команда “Вікторія“ виборола перші місця і в швидкій грі, і в блискавичній програмі.

06.09. 2021 р. А. ВайдаВозможно, это изображение (11 человек, ребенок, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (ребенок и стоит)Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят, шахматы и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят, шахматы и в помещении)Возможно, это изображение (3 человека, люди сидят, шахматы и в помещении)Возможно, это изображение (4 человека, люди сидят, шахматы, на открытом воздухе и в помещении)Возможно, это изображение (8 человек, люди стоят, люди сидят, шахматы и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)Возможно, это изображение (1 человек, сидит и в помещении)


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень