A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

З поверненням, студіє «Ліро»!

Дата: 21.02.2021 11:12
Кількість переглядів: 164

З поверненням, студіє «Ліро»!

Адміністративно- територіальна реформа наклала свій відбиток і на творчі колективи. Тож після трирічного перебування у структурі районного позашкільного закладу, зразкова студія естрадного співу «Ліра» знов у складі рідного закладу – Іршавського міського Центру позашкільної освіти (колишнього РБДТ). Упевнені, що цьому радіють і керівник студії Ельвіра Гавацко, і весь колектив закладу.

Приводом для особливої радості стали одразу кілька перемог студійців у дистанційному мистецькому фестивалі. Міжнародний проєкт "Зорепад Талантів" (Starfall of Talents), в якому брали участь конкурсанти з України та Білорусі, Грузії, Молдови, Македонії, Болгарії і Греції та інших, приніс щедрий врожай нашим талановитим вокалістам: одразу два перші місця в номінації «естрадний вокал» в різних вікових категоріях у Станко Христини (5 років), Станко Андріани (7 років)

Старт 2021 року для зразкової студії «Ліра» видався пречудовим! Бажаємо Ельвірі Гавацко та її талановитим вихованцям подолати ще не одну дистанційну чи живу пісенну конкурсну вершину.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень