A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

ШКОЛЯРІВ ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОГРАМИ «SCIENCE TEENS PLATFORM»: У НІЙ МОЖНА БІЛЬШЕ ДІЗНАТИСЯ ПРО КОСМОС, ЛЮДИНУ ЧИ ПРИРОДУ Й СТВОРИТИ СВОЇ ПРОЄКТИ

Дата: 09.02.2020 13:25
Кількість переглядів: 129

 

Учні та студенти 13-17 років мають можливість долучитися до безкоштовної програми з популяризації науки «Science Teens Platform». Це вільне науково-освітнє середовище для підлітків, де вони можуть спілкуватися з українськими вченими, розвивати критичне мислення, а також створювати наукоємні стартапи і проєкти.

На учасників чекають лекції та воркшопи за 3-ма напрямами:

Космос

Підлітки зможуть відстежити формування Всесвіту від Великого вибуху до наших днів, відвідати справжню астрономічну обсерваторію, поспілкуватися із вченими-астрономами. А також дізнатися про майбутнє космічного туризму і можливо навіть підготуватися до польотів за межі Землі.

Людина

загальна середня освіта конкурс наука

Надрукувати

 

На лекціях цього напряму йтиметься про те, як влаштований наш організм, чому ми сміємося або плачемо, якими були наші найближчі предки та яка інформація записана у наших генах.

Природа

Учасники побачать, як формувалась наша планета упродовж мільйонів років, зможуть віднайти зв’язки між різноманіттям флори і фауни, розробити ідеї для того, щоб зупинити кліматичні зміни.

Участь у програмі безкоштовна, за попередньою реєстрацією. Записатись можна за посиланням: http://inscience.io/teens-platform або написавши на пошту [email protected]

Лист із підтвердженням та докладною інформацією надійде на електронну скриньку протягом двох днів.

Також стежити за новинами програми можна в соціальних мережах «Science Teens Platform»:

Проєкт співфінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти Міжнародного Вишеградського фонду.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень