A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Страшна хвороба ходить між людьми, Вбиває тіло, забирає сили. Її не бачимо, та хоч би і могли - Вона непереможна, невмолима!

Дата: 03.12.2018 11:37
Кількість переглядів: 214

 Саме такими словами розпочався вчорашній благодійний концерт у РБК, спрямований на підтримку онкохворих діток нашого району. Ініціатором даної акції є Юрій Буряс і проводиться вона не вперше. Правда, цьогоріч життєва ситуація кожного з нас дещо складніша, тож організація заходу була під питанням. Та не зважаючи на хвилювання і небайдужість всіх, хто долучився до доброї справи, нам вдалося зібрати аж 339 000 грн. Це ще раз доводить, що зусилля були немарними, і такі роботи вкрай потрібні, особливо тим дванадцяти діткам нашого району, які щоденно ведуть мужню боротьбу зі страшним недугом. Всю суму було порівну розподілено між ними (по 28250 грн.) і вручено того ж вечора.

            

            


Тож хочемо від всього серця висловити щиру вдячність всім-всім хто не пройшов осторонь. А це Народному депутату України Павлу Балозі, Іршавській  міськраді об¢єднаної територіальної громади, райдержадміністрації, райраді, колективу Іршавського МЦПО, освітнім закладам нашого району, лікарням, приватним підприємцям і меценатам, релігійним установам різних конфесій, кожній добрій людині і дитині, які відгукнулись на чуже лихо. Дякуємо кондитеру Юрію Блажину, який вже традиційно передає на підтримку акції всі отримані кошти за продаж тістечок і окремо готує для діток солодкі презенти. Дякуємо за гарний настрій Івану Пилипцю і талановитим учасникам концерту. Від всієї душі бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров'я. Нехай Божа ласка ніколи не покидає Ваші оселі і життєві стежинки.

            

            

            

           
   І хоча в місті Іршава, на щастя, нема хворих діток на цю страшну недугу, на превеликий жаль, сьогодні в районі спостерігається тенденція зросту онкозахворювань. Але хочеться вірити в диво, особливо взимку. Дуже сподіваємось, що колись неодмінно цей страшний недуг можна буде здолати назавжди. А поки що ми будемо боротися з ним. Всі разом. Щоб не втрачати віри, щоб залишатися людьми, щоб почути заповітне – «Ваша дитина абсолютноздорова».  Тож благодійній акції «Розтопи своє серце»  бути і надалі!

            

            


    До зустрічі в наступному році.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень