Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Під занавіс 2020 року

Дата: 02.01.2021 10:41
Кількість переглядів: 73

Іршавський міський Центр позашкільної освіти

Виявити найсильніших серед жінок в спортивній дисципліні шашки-64 вдалося лише в кінці грудня. Двадцять кращих представниць боролись за чемпіонське звання. Фаворитом рахувалась чемпіонка України серед дівчат 13 років з шашок-100 Катерина Мойсей. Звичайно, фаворитам і найважче приходиться, адже відповідальність на них величезна.

Катерина Мойсей підтвердила своє реноме найсильнішої, всі зустрічі виграла і стала вкотре підряд чемпіонкою області. Друге місце виборола Марта Юріна. Теж прогнозований або точніше сказати, чеканий результат. А ось третє місце юної Вероніки Терпай – приємний сюрприз. В командному заліку три призери – представниці команди “Вікторія” – стали першими в командному заліку. Друге місце в команди “Темп” ІМЦПО, за яку виступали Анастасія Купар, Дарина Лелітка, Анастасія Сенина. Третє місце в команди “Ялинка” з В. Бичкова (ліцей).