A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Міжнародний  фестиваль дитячої та юнацької творчості «Весняний бал в Ужгороді»

Дата: 24.03.2019 09:37
Кількість переглядів: 78

Кожен рік  на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості ПАДІЮН проходить  Міжнародний  фестиваль дитячої та юнацької творчості «Весняний бал в Ужгороді». З  22 по 24 березня в Ужгороді проходив VІ фестиваль-конкурс. 

Міський Центр позашкільної освіти традиційно приймає в ньому участь з дня заснування фестивалю. У заході  взяли участь 27 колективів з області та близько  700 учасників у різних номінаціях та вікових категоріях. Кожної весни вихованці «зразкової» хореографічної студії Dance of angels (кер. Юрій Буряс.) наполегливо готуються до конкурсу, де кожен рік отримують неабиякий досвід та приємні емоції. Цьогоріч вони старанно готувались, прислуховувались до порад керівника та позитивно  налаштовувались. Тому маємо такі результати -  середня група є дебютантами конкурсу, а старша група студійців отримали звання фаворитів фестивалю. Крім цього, хореографічна студія МЦПО завоювала  грамоту лауреата II ступеня.

З вересня свою роботу в міському Центрі позашкільної освіти  розпочав  молодий керівник вокального гуртка «Юні зірочки» Вікторія Вікторівна Поляк, яка  за досить короткий час своєї роботи у закладі неодноразово проявила свою професійну майстерність. Її вихованці на фестивалі-конкурсі показали чудові результати. Серед 150 учасників, які  змагалися у вокальному мистецтві та демонстрували свій талант юні зірочки  Ілляш Софійка отримала диплом лауреата за I місце, а Луканинець Каролінка -  за  III місце.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень