A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Іршава знову з радістю зустрічала каратистів

Дата: 05.02.2019 09:21
Кількість переглядів: 201

27 січня 2019 року був проведений відкритий чемпіонат міста з годзю-рю карате.
Ката, кобудо, шобу куміте, ірікумі дзю та ірікумі го, саме в таких розділах учасники мали змогу проявити себе. Змагання з годзю-рю карате в м. Іршава проходить вже другий рік поспіль.
Цього року у змаганнях брало участь близько 200 учасників віком від 5 до 17 років.
З міста Ужгород приїхали 4 спортивні команди. А саме: “Дух воїна”, СК “Тінай”, СК “ Самурай та “GOYNETS DOJO”, з м. Хуст “ММА” , з с. Довге “Тхен-До супер Г “, а також СК “Самурай” та “Атлант” з м. Іршава.
Цьогоріч спортивний клуб “Самурай” вразив всіх гостей організацією проведення чемпіонату міста. Зі слів очевидців, все було на високому рівні. 
Як і завжди своєю майстерністю вразили вихованці клубу «Самурай».
Місця між командами розділилися таким чином:
- I місце - СК “Самурай” м. Іршава;
- ІІ місце - “GOYNETS DOJO” м. Ужгород;
- ІІІ місце - “ Тхен-До супер Г “ с. Довге.
Дякуємо всім командам які приймали участь у змаганнях. Особлива подяка за допомогу у організації проведення чемпіонату міста, а саме Іршавській міськраді, Кулі М. В., Михайлюку І. І., Гичці Г. Ю., батьківському комітету СК “Самурай”, а також президенту Закарпатського обласного відокремленого підрозділу годзю-рю карате та рюкю кобудо Джундокан України Бровдію В. Ю за проведення такого масштабного дійства.
На завершення хочеться сказати, що кожна участь у поєдинку — це безцінний досвід. Якщо він закінчився не перемогою , то це можливість звернути увагу на свої помилки, ще раз переосмислити свою тактику ведення бою. Але, звичайно , досвід перемоги значно кращий, адже з кожним разом він допомагає прагнути більшого, швидше рухатись і дає неймовірний поштовх до нових звершень.
Тому, бажаємо всім спортсменам нових звершень та перемог. 


Антоніна Костик


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень