A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Як навчати школярів основної та старшої школи під час дистанційного та змішаного форматів

Дата: 18.09.2020 08:24
Кількість переглядів: 139

Як навчати школярів основної та старшої школи під час дистанційного та змішаного форматів – оприлюднено фінальний модуль онлайн-курсу для вчителів

Як навчати школярів основної та старшої школи під час дистанційного та змішаного форматів – оприлюднено фінальний модуль онлайн-курсу для вчителів

15 вересня 2020 року, оприлюднено четвертий модуль онлайн-курсу про дистанційне та змішане навчання у школах і профтехах. Модуль, який є фінальним, присвячено методам навчання у дистанційному та змішаному форматі школярів основної та старшої школи. Пройти його вже можна за посиланням.

Заняття модуля присвячено підходам до формування компетентностей учнів основної і старшої школи та особливостям оцінювання учнів 5-11 класів під час дистанційного та змішаного форматів.

Модуль містить відео, тестові завдання й інтерактивні вправи, корисні матеріали і добірки тематичних статей. Наприкінці модуля учасники пройдуть підсумкове тестування, а також фінальний тест всього курсу.

Нагадаємо, онлайн-курс про дистанційне і змішане навчання для педагогів і керівників закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти стартував 25 серпня 2020 року.


 

Курс розроблений МОН спільно зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Швейцарії в рамках Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти”, який впроваджується Консорціумом ГО “DOCCU - Розвиток громадянських компетентностей в Україні” та Цюріхського педагогічного університету (PH Zurich, Швейцарія).

При підготовці курсу використані матеріали посібника “Організація дистанційного навчання в школі. Методичні рекомендації”, розробленого ГО “Смарт освіта” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

За матеріалами Міністерства освіти і науки України

16-09-2020


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень