Участь у проекті FootballPeople
З 10 до 24 жовтня заклади освіти Іршавської ОТГ долучаються до багаточисельної міжнародної компанії по проекту #FootballPeople. Участь беруть всі хто вважає, що футбол - це не просто спортивна гра, а могутнє соціальне явище, яке об'єднує людей різного віку, кольору шкіри, різної національності, статі, соціального становища.
У рамках FootballPeople на нас чекають цікаві зустрічі, творча майстерня, підготовка cheerleaders та футбольний турнір між учнівськими командами закладів освіти ОТГ. У рамках заходів виставка малюнків на тему футболу.
Одними з перших свої роботи на виставку готували учні другої міської школи, створюючи як групові роботи, так індивідуальні. Діти були поінформовані, що кращі їх роботи будуть представлені на міській виставці .