A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Майже 19 тисяч ігрових наборів Six Bricks отримають першокласники Закарпатської області

Дата: 13.11.2019 01:31
Кількість переглядів: 194

У рамках реалізації Концепції „Нова українська школа” та спільного Меморандуму Міністерства освіти і науки України та  The LEGO Foundation Закарпатська область і у цьому році безоплатно отримала ігрові набори Six Bricks.

Ігровий набір Six Bricks –  6 цеглинок – отримає кожен учень першого класу Закарпаття, щоб в ігровій формі дитині було цікаво і легко здобувати знання. Різнокольорові шість цеглинок дозволяють проводити розвивальні, математичні заняття та виконувати інші логічні вправи.

 Одне з найважливіших завдань, яке ставить перед собою сучасний учитель у своїй педагогічній діяльності – це розвиток пізнавальної активності і самостійності учнів, тому використовує нетрадиційні форми організації навчально-пізнавальної діяльності. Гра – один із  ефективних методів навчання, він дозволяє поглибити знання учнів, підвищити інтерес до предмета. У тому і є її феномен, що, будучи розвагою, відпочинком, вона здатна перерости в навчання, у творчість, у терапію, у модель типу людських відносин і проявів у праці.

Так, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України 11.10.2019 № 1292 „Про безкоштовне забезпечення перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти ігровими наборами Six  Bricks”, департаментом  отримано та 8 листопада 2019 року роздано місцевим органам управління освітою 18 876 Six Bricks наборів для подальшої передачі закладам загальної середньої освіти Закарпатської області.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень