Брідський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
Дата: 22.05.2025 10:45
Кількість переглядів: 82
Міжнародний день музеїв — щорічне свято, яке відзначається 18 травня. Вперше Міжнародний день музеїв відсвяткували в 1977 році.Тоді ж був запропонований девіз свята: “Музеї – важливий засіб культурного обміну, збагачення культур і розвитку взаєморозуміння, співробітництва й миру між народами.”
Сьогодні учні 2-А ,Б класів з класними керівниками та вихователем ГПД відвідали історико- краєзнавчий музей в м Іршаві.
Діти залишилися задоволені від цікавих історій Андрія Андрійовича про рідний край.


