A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Іршавський міський Центр позашкільної освіти

Дата: 20.02.2023 10:10
Кількість переглядів: 4

Відкрите заняття гуртка «Юні зірочки»

У актовій залі МЦПО відбулось відкрите заняття з вихованцями гуртка «Юні зірочки», яким керує молода, творча та талановита Вікторія Вікторівна Поляк, яка вперше цього річ проходить атестацію. Гурток працює з 2018 року, але завдяки наполегливій праці керівника в його творчому доробку чимало відзнак найвищого рівня.

Заняття розпочалось з оголошення теми - «Українська народна пісня «Ой летіла зозуленька». Розучування на двоголосся». Наразі, керівник провела групове заняття, на якому були вихованці різного віку і на різних ступенях розвитку своїх вокальних задатків. Такий різновіковий склад на занятті дозволив керівнику широко розповісти та показати спектр своєї роботи: ступінь вихованця, їх досягнення, здібності, індивідуальні вокальні та артистичні задатки, рівень їх розвитку на даному етапі навчання. Обов’язковим етапом заняття є розспівка, також були продемонстровані вправи для розвитку дикції та керування діафрагмою. Потім кожен з вихованців виконали твір в унісон та розучували його на двоголосся. В той же час керівник підкреслювала аспекти над якими потрібно працювати: текстом, дикцією, динамічними відтінками, частотою інтонування, злагодженістю навчання, тощо.

Варто зазначити, що багато вихованців гуртка є лауреатами багатьох Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів та фестивалів вокального мистецтва, чим підтверджується високий професіоналізм, наснага, наполегливість та терпіння його керівника.

Загалом, заняття пройшло на високому рівні з додержанням усіх методичних рекомендацій та методики проведення занять. Члени атестаційної комісії дали високу оцінку заняттю в цілому. Тож, вітаємо з успішним проходженням атестації Вікторію Вікторівну, бажаємо творчої наснаги, здібних вихованців та успіхів в подальшій педагогічній діяльності в МЦПО.

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень