A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

ІЛЬНИЦЬКА ГІМНАЗІЯ

Дата: 27.01.2023 12:22
Кількість переглядів: 8

Ганна Сирбу: "Радію запросити вас на свій авторський тренінг з голосу та техніки мовлення. Мова - це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова - це всі глибинні пласти нашого внутрішнього емоційного життя, нашої свідомості, наш неосяжний потенціал творчості та його вираження. Мова - це музика, мелодика, темп, фарби, інтелектуальна і мисленнєва діяльність людини. Я часто порівнюю наш біологічний апарат з музичним інструментом, але набагато складнішим. І для того щоб навчитися грати на цьому інструменті, потрібна і щоденна праця, і час, і простір.

Двогодинний тренінг, який я вам пропоную - це жива і творча атмосфера з вправами на ігровій основі акторської майстерності. Ці вправи, в свою чергу, мають широкий спектр текстів скоромовок, прислів'їв, лічилок, орфоепічних карток, текстових матеріалів і охоплюють п'ять головних напрямків в роботі над мовою:

1. Дихання

2. Голос

3. Артикуляція

4. Дикція

5. Орфоепія

Кожен свій тренінг я починаю з глибокого розслаблення м'язів на рівні всього тіла, які беруть участь у фонаційному диханні та словотворенні. Як відомо, м'язи грають ледь не головну роль у резонуванні голосу, його дзвінкості. Тому резонаційна спроможність залежить від еластичності наших м'язів. Будь яка напруга має великий вплив на якість вашого голосу і робить його глухим. Окрім розвитку мовлення, тренінг має глибоку дію на покращення емоційного та фізичного стану.

Тренінг підходить для будь-якої людини, яка бажає пірнути вглиб себе і виштовхнути на поверхню той мовно-голосовий скарб, яким наділена кожна людина на планеті. Тренінг має глибокий терапевтичний вплив.

Teatr im. Juliusza Słowackiego - Зимові канікули в театрі Юліуша Словацького – Акторські майстер-класи [УКР]

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень