A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Іршавський міський Центр позашкільної освіти

Дата: 25.01.2023 15:54
Кількість переглядів: 11

У рамках проєкту "Розвиток малих громад Закарпаття через підтримку та розвиток молоді", що здійснюється БФ "Центр громадських ініціатив" та став можливим завдяки Агенству США з міжнародного розвитку (USAID) через Проєкт "USADI "ГОВЕРЛА" 24.01 в м.Іршава в МЦПО проведено інтеграційний захід "Активна молодь-успішна громада". В заході взяли участь представники молоді, громадськості, молодих працівників міської ради, ВПО, активістів сіл, представників

освітянсько-культурної громадськості та лідерів учнівського самоврядування. Основна мета заходу покращення та розвиток молодіжного руху в громаді. В заході взяв участь секретар міської ради Матіко Іван. Перед учасниками заходу виступив голова Робочої групи з впровадження проекту Терпай Іван. Він розповів про особливості проекту, про можливість створити щось для молоді громади. Учасники заходу мали можливість почути і обговорити реальний стан молодіжної політики в громаді, внести свої пропозиції і запропонувати нові їдеї, які б дали поштовх в розвитку молоді в Іршавській ТГ. Представники міської ради запевнили, що зацікавлені в розвитку молодіжного руху і готові до співпраці. В ході обговорення виступила ВПО з міста Харкова пані Ірина, яка зупинилася на важливості проекту для молоді громади,і розповіла про свій досвід розвитку молоді в Харькові.

Цікавим видався для учасників інтеграційного заходу майстер-клас від керівника народної студії "Боржавська фантазія" Любові Микити. Кожен учасник мав змогу власноруч розмалювати свою вітальну листівку "Зимові свята переможного року".

Із великим задоволенням всі слухали розповідь директора зразкового історико-краєзнавчого музею Андія Світлинця, який зацікавив учасників тим, що запропонував не тільки дивитись і спостерігати за подіями, які на жаль відбуваються в наш час. Але брати активну участь у їх дослідженні та збирати факти від учасників війни, які стануть дуже цінними після перемоги. Під час екскурсії біля Стелі Героїв всі учасники вшанували пам'ять загиблих захисників хвилиною мовчання.

А підняли настрій всім вихованці студії вакального співу МЦПО, керівник Вікторія Поляк та зразкової хореграфічної студії "Dance of angels", керівник Юрій Буряс. Концертно-танцювальна програма сподобалась усім. А після насиченої програми всі поласували чаєм, соком і солодощами у рамках неформального спілкування за кавою та чаєм. Як підсумок: всі учасники підтримали співпрацю БФ "Центр громадських ініціатив"

і бажання займати активну позицію у розвитку громади.

Возможно, это изображение 4 человека, люди стоят и в помещении

 

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень