A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, сім'ї, молоді та спорту Іршавської міської ради

Іршавський міський Центр позашкільної освіти

Дата: 15.12.2022 15:38
Кількість переглядів: 5

Чергова зустріч лідерів учнівського самоврядування

13 грудня 2022 року відбулася планова зустріч з лідерами шкіл Іршавської територіальної громади. На неї були запрошені головний спеціаліст служби у справах дітей Іршавської міської ради Наталія Хохлова - Ляшко, директор центру надання соціальних послуг Іршавської міської ради Наталія Боршош та інспектор сектору ювенальної превенції Хустського РУП Яна Горзов.

Жвава бесіда велася навколо питання злочинів підлітків та дітей на сучасному етапі. Особливо мова йшла про булінг його види та відповідальність щодо його вчинення. Спеціалісти розповіли учням про кібербулінг (булінг із застосуванням цифрових технологій) яким на даний час часто зловживають підлітки в соціальних мережах, месенджерах, ігрових платформах на мобільних телефонах та є найпоширенішим серед видів булінгу.

Були питання від учнів про стан злочинів серед підлітків на сьогоднішній день. Яна Василівна навела приклад про вчинення неправомірних дій хлопця (висвітлення фото дівчини в оголеному вигляді у соцмережі) по відношенні до свої колишньої дівчини, батько якої наніс хлопцю тілесні ушкодження, за що був покараний штрафом. Наталія Максимівна розповіла про специфіку роботи служби у справах дітей, а Наталія Михайлівна, директор центру надання соціальних послуг повідомила про роботу з такими сім’ями, призначення їм державної допомоги та особливості роботи в цьому напрямку.

Далі учні мали змогу зняти привітання до Дня святого Миколая, яке опублікують згодом у соціальній мережі Фейсбук.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень